X

Błyskawiczne chwilówki dla klientów Santander.

Hiszpański gigant bankowy Santander zaoferował swoje usługi także polskim klientom. Do Grupo Santander w Polsce należą dwie różne, niekiedy mylone ze sobą instytucje – Santander Consumer Bank SA oraz Santander Bank Polska SA.

Santander Consumer Bank SA

Ten pierwszy pojawił się w kraju pod obecną nazwą w 2006 roku, a w 2011 nastąpiła jego fuzja z AIG Bankiem Polska SA w wyniku uprzedniego nabycia większości udziałów w AIG w 2010. Obecnym prezesem zarządu banku jest Przemysław Kończal, przedsiębiorca związany wcześniej z branżą IT. Santander Consumer Bank SA znany jest głównie ze zróżnicowanej oferty kredytowej. Angażuje się także w promocję szeroko rozumianej aktywności fizycznej, w tym sponsorowanie kariery olimpijki Justyny Kowalczyk.

Santander Bank Polska SA

Santander Bank Polska SA, silnie trzymający pozycję jednego z największych banków w kraju, do 2018 roku znany był klientom pod nazwą Bank Zachodni WBK SA. Grupa Santander wykupiła w nim większość udziałów już w 2012 roku. Bank jest częścią grupy kapitałowej, obejmującej między innymi spółki inwestycyjne i towarzystwa ubezpieczeniowe. Stanowisko prezesa obejmuje Michał Gajewski. Santander Bank Polska SA w 2018 roku został ponownie ogłoszony „Bankiem Roku” przez magazyn The Banker.

Pożyczka w Wonga dla klientów Santander

Posiadając konto w Santander pożyczkę w Wonga otrzymamy błyskawicznie.

Pożyczka w Filarum dla klientów Santander

Posiadając konto w Santander pożyczkę w Filarum otrzymamy błyskawicznie.

Filarum oferuje pierwszą pożyczkę za darmo, bez żadnych kosztów. Jedyne ograniczenie to kwota i okres spłaty – jest to maksymalnie 1000 zł do spłaty w max. 30 dni. Po spłaceniu darmowej pożyczki można starać się o kolejną, o większej wartości.