X

Błyskawiczne chwilówki dla klientów PEKAO SA.

Historia banku Pekao SA rozpoczęła się już w 1929 roku. Jego powstanie związane było z potrzebą zarządzania finansami emigrujących Polaków. Podczas II Wojny Światowej sama centrala banku zmuszona była do udania się na wygnanie, przenosząc się z Warszawy do Paryża, a następnie – w związku z okupacją Francji – do stolicy Anglii.

Pekao SA – historyczny bank na nowo

Bank Pekao SA w kształcie, jaki jest znany obecnie, to wynik zmiany priorytetów instytucji z początkiem lat 90. Wówczas bank zaoferował klientom mieszkającym w Polsce obsługę kont osobistych i firmowych, a w 1996 powstała Grupa Kapitałowa Pekao SA, zrzeszająca podmioty powiązane. Bank sprywatyzowany został w 1998, rok później natomiast ponad połowę udziałów w nim nabyło konsorcjum UniCredito Italiano SpA oraz Allianz AG.

Pekao SA – oferta i zarząd

Pekao SA współcześnie aktywnie poszerza wachlarz propozycji dla małych i dużych klientów, tak w zakresie wyboru konta, jak i zróżnicowanych ofert kredytowych. Wybrany w 2017 roku prezes banku Michał Krupiński to znana postać publiczna. Ma za sobą m.in. pełnienie funkcji podsekretarza stanu w Ministerstwie Skarbu Państwa, a także okres działalności w Parlamencie Europejskim.

Pożyczka w Zaplo dla klientów PEKAO SA

Posiadając konto w PEKAO SA pożyczkę w Zaplo otrzymamy błyskawicznie.

Zaplo nie oferuje pierwszej pożyczki za darmo.

Pożyczka w Wonga dla klientów PEKAO SA

Posiadając konto w PEKAO SA pożyczkę w Wonga otrzymamy błyskawicznie.

Pożyczka w Filarum dla klientów PEKAO SA

Posiadając konto w PEKAO SA pożyczkę w Filarum otrzymamy błyskawicznie.

Filarum oferuje pierwszą pożyczkę za darmo, bez żadnych kosztów. Jedyne ograniczenie to kwota i okres spłaty – jest to maksymalnie 1000 zł do spłaty w max. 30 dni. Po spłaceniu darmowej pożyczki można starać się o kolejną, o większej wartości.