X

Błyskawiczne chwilówki dla klientów Millennium Bank.

Bank ten, założony pod koniec lat 80 pod nazwą Bank Inicjatyw Gospodarczych, można zaliczyć do pionierów polskiej bankowości komercyjnej. Obecnie na czele Millennium Banku z siedzibą w Warszawie stoi prezes Joao Bras Jorge, portugalski makler giełdowy i specjalista w zakresie produktów inwestycyjnych.

Rozwój Millennium Banku

Fuzja z 1998 roku przeobraziła dawny BIG w BIG Bank Gdański, a portugalski potentat finansowy – Grupa Kapitałowa BCP – zainteresował się pozyskaniem udziałów w przedsiębiorstwie. W 2003 BCP wyrosło na głównego udziałowca BIG Banku Gdańskiego, co w efekcie umożliwiło powstanie znanego obecnie Millennium Banku. Mimo związanych z kryzysem problemów finansowych, BCP do dziś pozostaje w posiadaniu ponad połowy udziałów w banku.

Millennium Bank SA – oferta i rozwój

Klienci Millennium Banku mają możliwość korzystania zarówno z rozlokowanej w całym kraju sieci placówek stacjonarnych, jak i z nowatorskich rozwiązań mobilnych, cieszących się rosnącą popularnością. Bank udziela kredytów oraz pożyczek gotówkowych przedsiębiorstwom oraz osobom prywatnym. W planach Millennium Banku na rok 2019 leży wykupienie ponad 99% akcji Euro Banku na podstawie umowy zawartej w listopadzie 2018 roku.

Pożyczka w Zaplo dla klientów Millennium Bank

Posiadając konto w Millennium Bank pożyczkę w Zaplo otrzymamy błyskawicznie.

Zaplo nie oferuje pierwszej pożyczki za darmo.

Pożyczka w Filarum dla klientów Millennium Bank

Posiadając konto w Millennium Bank pożyczkę w Filarum otrzymamy błyskawicznie.

Filarum oferuje pierwszą pożyczkę za darmo, bez żadnych kosztów. Jedyne ograniczenie to kwota i okres spłaty – jest to maksymalnie 1000 zł do spłaty w max. 30 dni. Po spłaceniu darmowej pożyczki można starać się o kolejną, o większej wartości.