X

Błyskawiczne chwilówki dla klientów mBank.

Oferta kont internetowych mBanku u swego zarania ułatwiła niezliczonym Polakom oswojenie się z ideą obsługi finansowej drogą elektroniczną. Niewiele osób wie jednak, że mBank jest starszy niż Internet w Polsce – założony został w 1986 pod nazwą Bank Rozwoju Eksportu SA.

Przemiany BRE Banku

BRE Bank od początku rozwijał się dynamicznie. W 1994 stał się strategicznym partnerem Commerzbanku, lidera niemieckiego rynku bankowości, który do dziś zachowuje w mBanku większość udziałów.

Sam mBank jako taki narodził się w 2000, zaś rok później – bliźniaczy mu MultiBank. Był to pierwszy eksperyment z ofertą bankową prezentowaną tylko drogą elektroniczną w kraju. W 2013 roku zarówno nazwy BRE Bank, jak i MultiBank, połączono pod wspólną marką mBank. Większość udziałów należy do Commerzbanku, lidera niemieckiego rynku bankowości.

mBank – teraźniejszość i przyszłość

Początki działalności mBanku w Sieci z wielu stron witano z niepewnością, właściwą dla pierwszego spotkania z nietypowymi rozwiązaniami. MBank nie tylko rozczarował wszystkich, którzy przewidywali jego szybki upadek, ale wciąż nie ustaje w zabieganiu o nowych klientów.

Cechy takie, jak choćby elastyczne zasady przyznawania kredytów oraz łatwość uzyskania konsultacji u pracowników bankowej mLinii, powodują, że popularność mBanku nie słabnie mimo potężnej konkurencji. Prezesem mBanku jest Cezary Stypułkowski, wcześniejszy zarządca Banku Handlowego, a także Grupy PZU.

Pożyczka w Zaplo dla klientów mBank

Posiadając konto w mBank pożyczkę w Zaplo otrzymamy błyskawicznie.

Zaplo nie oferuje pierwszej pożyczki za darmo.

Pożyczka w Wonga dla klientów mBank

Posiadając konto w mBank pożyczkę w Wonga otrzymamy błyskawicznie.

Pożyczka w Filarum dla klientów mBank

Posiadając konto w mBank pożyczkę w Filarum otrzymamy błyskawicznie.

Filarum oferuje pierwszą pożyczkę za darmo, bez żadnych kosztów. Jedyne ograniczenie to kwota i okres spłaty – jest to maksymalnie 1000 zł do spłaty w max. 30 dni. Po spłaceniu darmowej pożyczki można starać się o kolejną, o większej wartości.